21 Nisan 2020

HAKKIMIZDA

ERASLAN YUMURTACILIK Olarak Sizi Ve Geleceğimizi Garanti Altına Alacak Gezen Tavuk Yumurtası İçin Doğal Yaşam Koşullarını En İyi Ve En Doğal Şekilde Hizmetinize Sunmak Amacı İle 2015 Yılında Bolu’nun Mudurnu İlçesinde Kurmuş Olduğumuz Çiftliğimizde Gezen Tavuk Yumurtasını En Yüksek Kalitede Üretmekte Ve Tüketiciye Sunmaktayız.

İşletmemiz 2015 Yılından Bu Yana Organik Ve Doğal Gezen Tavuk Yumurta Üretimi Yapan Bir Aile Şirketi Olup Hayvanlarımıza En Doğal Koşullarda Üretim Yapma İmkânı Sağlayan Doğası Ve Temiz Ortamı İle Bilinen Bolu/Mudurnu İlçesinde Yer Almaktadır. Kümeslerimizde Her Dört Metrekareye 1 Tavuk Düşecek Şekilde Düzenlenmiştir.

Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Yumurta Tebliğine Uygun Olarak Üretilmektedir. Hayvanlarımız Veteriner Hekim Kontrolünde Haftalık Veya Aylık Olarak Sağlık Kontrolünden Geçmektedir.

Bolu Mudurnu ‘Da Bulunan Kümeslerimizde 1TR ( Gezen Tavuk Yumurtası ) Üzerine Üretim Yapmaktayız. Hafta Da En Az Üç Defa Taze Gezen Tavuk Yumurtası Olarak BOLU / MUDURNU ‘ Da Bulunan Kümeslerimizden Yumurtalarımız İstanbul /Bahçelievler ‘ Deki Depomuza Sevkiyatı Yapılarak İstanbul Geneline Dağıtılmaktadır.