Organik Yumurtada Güvenilir Tercih

Organik Yumurtada Güvenilir Tercih

Organik yumurta tüketmek isteyenler bu konuda çocuklar içinde güvenilir bir tercih olan organik yumurta seçeneğini tercih edebilirler. Doğal ortamlarda yetişen tavukların yumurtlaması ile elde edilen organik yumurtaların besin değeri daha yüksek olduğundan bu konuda daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Çocuk gelişiminde tercih edilecek güvenli ve doğal yumurta olarak satışı yapılmaktadır.

Hedef yumurta olarak organik yumurtanın satış ve dağıtım ağında uzman olan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu alanda daha kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olduğumuz için her an güvenle tüketebileceğiniz seçimler yapabilirsiniz. Yüksek besin değerine sahip olan yumurtaları dilediğiniz her öğün sorun yaşamadan tüketebilirsiniz.

 Organik Yumurta Satışları

İstanbul’un her semtine verdiğimiz hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yumurta taleplerine karşılık vermekteyiz. Organik yumurta taleplerine  organik yumurta satışı ile yaptığımız dönüşlerimiz ile daha kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı oluyoruz. Yeterli sayıdaki üretim ile yapılan satış işlemleri sayesinde her durumda tam zamanlı olarak yapılan teslimat işlemleri ile hizmet verilmektedir.

Doğal ortamlarında yaşayan ve horozlar ile birlikte bulunan tavuklardan free range yöntemi kullanılarak elde edilen yumurtalar sayesinde gerçek organik yumurta seçeneği sunulmaktadır. Doğal yemler ile beslenen tavuklar özellikle bu konuda hayvansal yemler kullanılmaması ile daha sağlıklı ve güvenli seçimler yapılmasına imkan sağlanacak şekilde sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Satış Ve Dağıtım İşlemleri

Yumurtanın satışının yanı sıra dağıtım işlemlerinin de tam zamanlı olması sorun yaşanmadan sonuç alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu konuda  organik yumurta dağıtım ağı ile İstanbul’un her semtine planlı olarak yapılan dağıtım işlemleri ile tam zamanlı teslimat işlemleri yapılabilir. Yeterli kapasite ile verilen hizmetler sayesinde her talebinize istediğiniz tarihe ve saate göre dönüş yapılmaktadır.

Çocukların gelişiminde etkili olarak yer alan besinler arasında yumurta oldukça önemlidir. Bu nedenle düzenli tüketimi ile daha sağlıklı sonuçlar alınması sağlanabilir. 4’lü veya 8’li olarak yapılan ambalajlama işlemi ile yapılacak satışlar sayesinde herkesin talebine göre uygun seçimler yapmasına yardımcı olunmaktadır. Günlük olarak yapılan dağıtımlar sayesinde taze yumurta satışı yapılmaktadır.